Obudź ducha współpracy w swoim zespole! Zorganizuj wyjazd, który wszyscy na długo zachowają w pamięci. Szukasz pomysłów na wyjazdy integracyjne dla firm? Okolice Warszawy pełne są pięknych miejsc, w których można spędzić weekend. Poniżej podpowiemy, gdzie pojechać i jak zorganizować czas uczestnikom.

Aktywności w terenie

Polska jest pełna uroczych zakątków, w których można się zrelaksować i odpocząć od codziennego zgiełku. Dni wolne od pracy, warto spędzać na świeżym powietrzu, w ruchu, aby lepiej odpocząć. Dodatkowo taka forma odpoczynku pozwala poznać piękno okolicy!

Jak spędzić czas? Możliwości są nieograniczone, oto kilka z nich:

  • wycieczka krajoznawcza (w okolicy jest wiele niezwykłych miejsc – wystarczy je tylko odkryć);
  • gra terenowa w lesie, która dla wielu okaże się sentymentalnym powrotem do czasów harcerstwa;
  • wycieczka rowerowa;
  • spływ kajakowy;
  • strzelanie z łuku;
  • rejs statkiem;
  • Nordic walking;
  • Paintball;
  • piknik;
  • ognisko.

Organizujesz wyjazd integracyjny zimą? Nic straconego! Postaw na łyżwy, narty i inne sporty zimowe albo prawdziwy kulig konny.

Warsztaty z rozwoju osobistego

Warto połączyć przyjemne z pożytecznym i do programu punkty, które pomogą stworzyć zgrany zespół i lepiej się dogadywać. Porozmawiaj z pracownikami o ich potrzebach, zdiagnozuj problemy i zdecyduj się na warsztaty z  budowania zespołu, rozwoju kompetencji miękkich, rozwiązywania konfliktów.

Wieczorne szaleństwo!

Spraw, aby uczestnicy zajęć dobrze się bawili. Tutaj znajdziesz sprawdzone pomysły na wieczory integracyjne.

Na pewno wszystkim przypadnie do gustu sielski klimat grilla lub ognisko na świeżym powietrzu.

Dyskoteki i karaoke to okazje, które pozwolą Wam poznać się od innej strony, zaprezentować umiejętności wokalne i taneczne, a przede wszystkim świetnie się wspólnie bawić!

Coraz większą popularność zdobywają kostiumowe imprezy tematyczne. Nic dziwnego, są gwarancją dobrej zabawy. Dajcie się ponieść wyobraźni i przygotujcie zapierające dech w piersiach stroje. Przykładowe motywy przewodnie imprezy: morskie opowieści (na taką zabawę z pewnością przypłyną syrenki i  piraci) bohaterowie z bajek lub roztańczone Bollywood.  Możesz też zdecydować się na imprezę retro w stylu szalonych lat 80-tych (rodem z Gorączki sobotniej nocy) lub dystyngowane lata 20.

Imprezę mogą urozmaicić degustacje herbaty, kawy, alkoholi lub występy artystyczne – koncert muzyki na żywo, pokaz tańca czy pokaz ognia.

Firmowy wyjazd integracyjny pod Warszawą

Jeśli uczestnicy wyjazdu mieszkają w Warszawie, nie będą mieli daleko do Pałacu w Trojanowie, gdzie mieści się kompleks Talaria. To piękna sceneria do spędzenia wolnego czasu. XIX-wieczny pałac otoczony jest rozległym i zabytkowym parkiem. W obiekcie znajduje się SPA oferujące szereg zabiegów, które pomogą Wam odzyskać siły do pracy. Na miejscu możecie też skorzystać w wyjątkowych atrakcji, do najciekawszych należą: spływy kajakowe Wieprzem, pokazy sokolnicze czy degustacje win i miodów pitnych.

Wejdź na https://www.talaria.pl/konferencje/integracja i przekonaj się sam(a)!

Leave a comment