Kraków to jedno z najważniejszych miast w Polsce. Dawna stolica naszego kraju jest dziś drugim największym miastem Polski. W samym mieście żyje około 800 tys. mieszkańców, a cała aglomeracja to około 1,5 mln ludzi. Biura Kraków w atrakcyjnych lokalizacjach w samym centrum miasta oferuje Herbewo.

Kraków dzięki swojej ugruntowanej pozycji miasta historycznego, centrum kulturalnego i uniwersyteckiego naszego kraju, a także idealnego miejsca do zamieszkania, przyciąga firmy z całego świata. To dziś jeden z największych rynków biurowych w całej Polsce.

Biura Kraków – wiodący rynek biurowy w Polsce

Współcześnie Kraków jest drugim największym rynkiem biurowym w Polsce, po stołecznej Warszawie. Parki biurowe znajdują się w różnych lokalizacjach, często na peryferiach miasta. Jednak najlepsza lokalizacja firmy w dawnej stolicy Polski – w najbardziej zabytkowym mieście naszego kraju – Krakowie to jego ścisłe centrum. Taka lokalizacja wiąże się z niepowtarzalnym klimatem Krakowa oraz dobrymi połączeniami komunikacyjnymi z innymi częściami tego pięknego miasta.

Biuro Kraków – wynajem w najlepszych lokalizacjach

Naszym klientom oferujemy wynajem biur – Kraków w najlepszej lokalizacji – w ścisłym centrum Krakowa. To obiekty biurowe w najwyższym standardzie, doskonale skomunikowane z wszystkimi dzielnicami Krakowa i całą aglomeracją miejską:

  • Biurowiec Regent Office – lokale biurowe przy ulicy Prądnickiej w najwyższym standardzie, powierzchnia piętra wynosi ponad 1000 m2, budynek wyposażony w system BMS, kontrolę dostępu do stref najemcy, parking podziemny na 100 miejsc, parking dla rowerów ze stacją naprawy, budynek z oryginalną architekturą nawiązującą do Fortem Kleparz i Parku Kleparskiego;
  • Centrum Biurowe Herbewo – biura w wysokim standardzie, w budynku przy ulicy Prądnickiej 4, Alei Słowackiego 64 i 66 i ulicy Lubelskiej 29, powierzchnie biurowe o zróżnicowanym metrażu i standardzie, do dyspozycji Klientów są: parking podziemny i naziemny oraz inne udogodnienia, bliskość Nowego Kleparza z szerokim wachlarzem usług;
  • Zabytkowe kamienice w samym centrum Krakowa przy ulicach Karmelickiej i Basztowej – kamienice przeszły generalny remont i adaptacje pod biura, elegancja i niepowtarzalny klimat, kamienica przy ulicy Basztowej znajduje się pomiędzy Rynkiem Głównym i Starym Kleparzem z widokiem na Planty, kamienica przy ulicy Karmelickiej posiada przestrzeń relaksu w postaci ogrodu ze strumykiem za budynkiem.

Inne oferty: https://www.herbewo.krakow.pl/do-wynajecia-biura/

Wynajem biur w zabytkowym Krakowie – udogodnienia na życzenie

Firmy, które decydują się na wynajem jednego z naszych biur w samym centrum historycznym Krakowa mogą liczyć na adaptację lokali dostosowaną do oczekiwań i specyfikacji działalności firmy. Herbewo współpracuje z architektami, projektantami wnętrz, inżynierami i firmami wykonawczymi. Dzięki temu dostępne są wszelkie usługi remontowe dla najemców, a także bieżący serwis. Dzięki temu poza tym, że oddajemy naszym Klientom usługi najmu biur w najwyższym standardzie to także umożliwiamy przeprowadzenie wszelkich udogodnień zgodnie z oczekiwaniami naszych Najemców. To wszystko przekłada się na zarządzanie budynkami na najwyższym poziomie.

Leave a comment