Strona główna » Szkolenia dla oświaty

Szkolenia dla oświaty

Drodzy Państwo, jeśli właśnie zastanawiacie się lub wkrótce będziecie się zastanawiać nad organizacją szkolenia, to znaczy, że trafiliście Państwo we właściwe miejsce.

Jesteśmy firmą, która z doświadczenia wie, jak powinno się przygotowywać szkolenia, aby osiągnięte zostały dwa cele:
 

1. Nabycie przez uczestników nowych umiejętności i wyrobienie w sobie nawyków skutecznego działania


2. Doświadczenie pracy w twórczej i przyjaznej atmosferze, która sprawia, że oprócz walorów edukacyjnych szkolenia rady pedagogicznej są pozytywnym i wzmacniającym przeżyciem dla osób w nim uczestniczących


W naszej podstawowej ofercie znajdują się szkolenia, które są odpowiedzią na najczęstsze potrzeby zgłaszane nam przez dyrektorów szkół oraz nauczycieli. Każde z naszych szkoleń zostało sprawdzone w praktyce – w szkołach, w których mieliśmy przyjemność już gościć.


Oprócz szkoleń, które mamy przygotowane, proponujemy dodatkowo „Szkolenia szyte na miarę”, czyli programy dostosowane do potrzeb konkretnej placówki oświatowej, które będą odpowiedzią na jej konkretne problemy i wyzwania przed nią stojące. Możemy przygotować dla Państwa kompletne szkolenie na te tematy, które nie figurują w ofercie, a na które istnieje zapotrzebowanie wśród kadry pedagogicznej w Państwa szkole.