Strona główna » O nas » O Laboratorium Nowych Perspektyw

Misja firmy

Jeżeli zajrzałeś na naszą stronę, to znaczy, że jesteś świadomy tego, iż osiągnięcie sukcesu zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym wiąże się nierozerwalnie z doskonaleniem swoich cech i zdolności. Zapewne wiesz, czego Ci potrzeba do osiągnięcia pełni satysfakcji; my zaś wiemy, jakie metody należy wykorzystać, abyś mógł osiągnąć zamierzony cel.

 

Pragniemy szerzyć wiedzę, która pozwala ludziom osiągać poczucie zadowolenia ze swojego życia i realizować ich potrzeby. Właśnie z przekonania, iż każdy człowiek ma prawo dążyć do doskonałości stworzyliśmy Laboratorium Nowych Perspektyw jako miejsce, w którym z pasją i zaangażowaniem opracowujemy projekty szkoleniowe.

 

Korzystamy w nowatorski sposób ze sprawdzonych i skutecznych metod. Poszczególne warsztaty dostosowujemy do potrzeb klientów. Każde szkolenie jest dla nas okazją do wyjątkowego spotkania z niepowtarzalnymi ludźmi, którzy przyczyniają się do tego, że uczestnicy wychodzą z warsztatów z poczuciem, iż są bardziej kompetentni niż byli przed ich rozpoczęciem. To bogate źródło naszego entuzjazmu i radości z tego, co robimy.

 

                                                                                         

 

O Laboratorium Nowych Perspektyw 

 

„Laboratorium Nowych Perspektyw” realizuje projekty szkoleniowe mające na celu poprawę jakości i wydajności pracy oraz podnoszenie kompetencji osobistych pracowników organizacji, firm i placówek oświatowych. Opieramy się na promowaniu nowoczesnego stylu zarządzania, którego jednym z głównych założeń jest stały rozwój pracowników. W procesie przygotowania szkoleń bazujemy na interaktywnych metodach przekazywania wiedzy z zakresu psychologii biznesu i zarządzania. Dążymy do tego, aby wiedza teoretyczna była podstawą praktycznego zastosowania prezentowanych przez nas rozwiązań. Plany szkoleń są szczegółowo konsultowane ze zleceniodawcą, tak, aby realizowany projekt w pełni zaspokoił jego potrzeby szkoleniowe.

 

Dotychczas świadczyliśmy usługi dla kilkudziesięciu organizacji. W ostatnim roku przeszkoliliśmy około 1000 osób. Pracowaliśmy między innymi dla firm: LG, AIG Amplico Life, Dolnośląskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli oraz wielu innych organizacji.