Co jeść w pracy, czyli jak powinna wyglądać dieta dla osób zapracowanych?

W dzisiejszych czasach staramy się wykorzystać dzień do maksimum, co wiąże się z ciągłym biegiem zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej. W tym nieskończonym wyścigu, ciężko jest zadbać o odpowiednią dietę, która ma wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu. Podjadanie pomiędzy zajęciami dnia codziennego czy spożywanie gotowców na śniadanie, obiad i kolację, może mieć bardzo negatywne skutki nie tylko dla naszej wagi, ale również zdrowia i ogólnego samopoczucia. Jak więc powinna wyglądać dieta dla zapracowanych? (więcej…)

Biura Kraków – wynajem biur w historycznym centrum Krakowa

Kraków to jedno z najważniejszych miast w Polsce. Dawna stolica naszego kraju jest dziś drugim największym miastem Polski. W samym mieście żyje około 800 tys. mieszkańców, a cała aglomeracja to około 1,5 mln ludzi. Biura Kraków w atrakcyjnych lokalizacjach w samym centrum miasta oferuje Herbewo. Kraków dzięki swojej ugruntowanej pozycji miasta historycznego, centrum kulturalnego i […]

Założenie spółki w Hiszpanii

Twoja firma się rozwija, a Ty marzysz o rozszerzeniu powierzchni jej działania? Chciałbyś, aby jej filie znajdowały się poza granicami naszego kraju? Marzy Ci się doglądanie interesu w słonecznej oraz ciepłej Hiszpanii? My Ci pomożemy. Oferujemy szereg usług, które przeprowadzą Cię przez proces zakładania spółki za granicą. Dzięki naszej firmie będziesz mógł połączyć wyjazdy służbowe […]

otyłość

Otyłość i nadwaga – jak je zwalczyć

Otyłość i nadwaga to ogromny problem krajów rozwiniętych. Cierpi na nie ponad miliard ludzi na całym świecie. Problem jest tak duży, że Światowa Organizacja Zdrowia uznaje otyłość za zjawisko pandemiczne. Jest wiele czynników, które powodują tę chorobę cywilizacyjną, a wśród najczęściej pojawiających się przyczyn wymieniane są siedzący tryb życia i niewłaściwa dieta. (więcej…)

Inwentaryzacja

Żeby poprawnie przeprowadzić inwentaryzacje aptek potrzebujemy wykwalifikowanego i odpowiednio wyposażonego personelu, który zapewni nam dobre wyniki. Inwentaryzacja polega na kontroli stanu faktycznego posiadanego wyposażenia i porównanie go z wynikami, które istnieją w systemie. W ten sposób możemy sprawdzić czy wszystko się zgadza i ile jeszcze musimy zamówić dodatkowego towaru. (więcej…)

modelki

Na jakiej zasadzie funkcjonuje agencja modelek?

Tak naprawdę, agencja modelek jest dość specyficzną firmą, której nie otwierają przypadkowe osoby. Zazwyczaj są to ludzie, którzy znają dość dobrze świat modelingu, gdyż mieli okazję się z nim zetknąć, albo też już od dłuższego czasu w nim pracują. Przy otwieraniu takiej działalności spore znaczenie ma to doświadczenie, a także znajomość tego, jak w praktyce funkcjonuje modeling, jak pozyskuje się modeli oraz modelki do zleceń, gdzie szukać kontaktów i w jaki sposób się reklamować. (więcej…)

gazeta

Public relation- czym tak naprawdę jest?

Takie kampanie reklamowe zyskują na popularności i coraz więcej firm decyduje się na ich wdrożenie. Czym jednak w praktyce jest dbanie o wizerunek firmy, jakie zadania i wyzwania się za tym kryją i czy jest to opłacalne? Nie mając zbyt wielkiego doświadczenia w tych kwestiach najlepiej zaufać specjalistom, którzy się na tym znają. Dzięki temu kampania ma szansę być dla firmy ogromnym sukcesem, który przyspieszy jej rozwój. Istotne jest też zdefiniowanie, co dana firma chciałaby osiągnąć poprzez prowadzenie takich właśnie działań. Pomaga to ukierunkować całą kampanię. (więcej…)